Trainer stopt na 24 jaar trouwe dienst

logo-cranendonckNa liefst 24 jaar trainer/coach te zijn geweest van FC Cranendonck gaat er dan toch een einde komen aan het trainerschap voor Paul Ras. Het gezicht van ons vrouwenvoetbal, dat is toch wat Paul voor onze vereniging is, heeft aangegeven na dit seizoen te stoppen. De eerste elf jaar is Paul trainer geweest van de dames van Gastel Vooruit en na de fusie met  ‘de Kraanvogels’ heeft hij hier dus nog 13 jaar aan vastgeplakt.

Voorwaar een hele prestatie. Hij laat een perfect functionerende vrouwentak binnen onze vereniging achter, waarbij onze vrouwen op hoog niveau , 2de klasse, alweer enkele jaren goed meedraaien.

 

Het bericht Trainer stopt na 24 jaar trouwe dienst verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.


Formule1 Volg het FIFA ULTIMATETEAM op INSTAGRAM! En win een WEDSTRIJDSHIRT VAN JE CLUPPIE!! Formule1

Lees het volledige artikel
Nog niemand reageerde.

Reageer
LIKE! ons op FACEBOOK!

FOLLOW! ons op TWITTER!