Damesvoetbal RSS

Dagelijks het laatste damesvoetbalnieuws voor jou verzameld!

Vacature: ASV Wartburgia VR2

ASV Wartburgia is op zoek naar een  trainer voor VR2 voor het seizoen 2017-2018. ASV Wartburgia VR 2 speelt in de eerste klasse zaterdag. De huidige selectie bestaat uit een mix van meer ervaren speelsters en jonge speelsters, met de ambitie om zich te verbeteren als individu en als team.

U werkt nauw samen met de hoofdtrainer van de vrouwenselectie, Linda Bos.

De trainer voor VR2:

  • Verzorgt de trainingen (maandagavond en woensdagavond);
  • Coacht en begeleidt de VR 2 bij wedstrijden;
  • Is in het bezit van de vereiste KNVB licentie (minimaal TC3 – UEFA-C);
  • Heeft een natuurlijk overwicht op de spelersgroep;
  • Kan helder communiceren naar spelers, begeleiding en bestuur
  • Heeft bij voorkeur ervaring met vrouwenvoetbal;
  • Een proeftraining behoort tot de selectieprocedure.

Wij bieden de mogelijkheid om te werken en ervaring op te doen op hoog niveau. Naast prestatie is plezier net zo belangrijk binnen onze club. Heb jij de ambitie om je steentje bij te dragen aan de ambities van onze club en vrouwenselectie, dan nodigen wij je van harte uit om per mail te reageren naar: dames@asvwartburgia.nl.

Het bericht Vacature: ASV Wartburgia VR2 verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *