Damesvoetbal RSS

Dagelijks het laatste damesvoetbalnieuws voor jou verzameld!

De gehele nacompetitie in één overzicht!

Hierbij het totale overzicht van de 1e ronde van de nacompetitie per klasse! Na de gespeelde wedstrijden komen wij uiteraard met een update voor ronde 2, de finale wedstrijden.

 

Nacompetitie tussen Topklasse en Hoofdklasse

Datum Thuis Uit
13.05.2017 Prinses Irene Eldenia
13.05.2017 SteDoCo RVVH
13.05.2017 Jong PEC Zwolle sc ’t Zand / FC Eindhoven
13.05.2017 Fortuna Wormerveer SSS
20.05.2017 Eldenia Prinses Irene
20.05.2017 RVVH SteDoCo
20.05.2017 sc ’t Zand / FC Eindhoven Jong PEC Zwolle
20.05.2017 SSS Fortuna Wormerveer

Nacompetitie tussen Hoofdklasse A en 1e klasse A en B

Datum Thuis Uit
13.05.2017 De Weide Ter Leede VR2
13.05.2017 Odysseus ’91 Oranje Nassau
13.05.2017 FC Rijnvogels sc Stiens
13.05.2017 The Kickerbockers Reiger Boys
20.05.2017 Ter Leede VR2 De Weide
20.05.2017 Oranje Nassau Odysseus ’91
20.05.2017 sc Stiens FC Rijnvogels
20.05.2017 Reiger Boys The Kickerbockers

 

Nacompetitie tussen Hoofdklasse B en 1e klasse C en D

Datum Thuis Uit
14.05.2017 FC Gelre Maarssen
14.05.2017 SDO DSE
14.05.2017 Witkampers Amstenrade
14.05.2017 Trekvogels FC Berghuizen
21.05.2017 Maarssen FC Gelre
21.05.2017 DSE SDO
21.05.2017 Amstenrade Witkampers
21.05.2017 FC Berghuizen Trekvogels

 

Nacompetitie tussen 1e klasse A en 2e klasse A en B

Datum Thuis Uit
13.05.2017 Jodan Boys Barendrecht VR2
13.05.2017 Delta Sports ’95 Berkel
13.05.2017 Wartburgia VR3 Brielle
13.05.2017 Lyra Saestum VR2
20.05.2017 Barendrecht VR2 Jodan Boys
20.05.2017 Berkel Delta Sports ’95
20.05.2017 Brielle Wartburgia VR3
20.05.2017 Saestum VR2 Lyra

 

Nacompetitie tussen 1e klasse B en 2e klasse C en D

Datum Thuis Uit
13.05.2017 Groen Geel Hollandscheveld / St. Annaparochie
13.05.2017 d’ Olde Veste ONS Boso Sneek
13.05.2017 HZVV Winsum
13.05.2017 VIOD VR2 Berkum
20.05.2017 Hollandscheveld / St. Annaparochie Groen Geel
20.05.2017 ONS Boso Sneek d’ Olde Veste
20.05.2017 Winsum HZVV
20.05.2017 Berkum VIOD VR2

 

Nacompetitie tussen 1e klasse C en 2e klasse E en F

Datum Thuis Uit
14.05.2017 OJC Rosmalen Eldenia VR2
14.05.2017 Overbos WVC
14.05.2017 Kadoelen SEP
14.05.2017 Antibarbari Buitenveldert VR3
21.05.2017 Eldenia VR2 OJC Rosmalen
21.05.2017 WVC Overbos
21.05.2017 SEP Kadoelen
21.05.2017 Buitenveldert VR3 Antibarbari

 

Nacompetitie tussen 1e klasse D en 2e klasse G en H

Datum Thuis Uit
14.05.2017 Varsseveld OVV ’67
14.05.2017 RKSV Nuenen VR2 Bekkerveld / Baronie
14.05.2017 FC Eindhoven VR2 Orion
14.05.2017 FC Trias Rood Wit ’62
21.05.2017 OVV ’67 Varsseveld
21.05.2017 Bekkerveld / Baronie RKSV Nuenen VR2
21.05.2017 Orion FC Eindhoven VR2
21.05.2017 Rood Wit ’62 FC Trias

Het bericht De gehele nacompetitie in één overzicht! verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *