PSV en vv Alkmaar goed op schot in oefenwedstrijden
PSV speelde vrijdagavond tegen de selectie van sv Someren (1e klasse D) en won met 6-0 op De Herdgang. De doelpunten werden gemaakt door Nadia Coolen (2x), Vanessa Susanna (2x), Annerens Tijm (KP) en aanvoerster Jeslynn Kuijpers.
Excelsior Barendrecht speelde een uitwedstrijd tegen Svelta Melsele (BelgiĆ«) en verloor met 2-1. De trainer van Svelta Melsele, Karim Didi, heeft zowel de Nederlandse als de Belgische nationaliteit en heeft zijn jeugdopleiding bij RBC en Willem II genoten. De Belgen spelen nog een oefenwedstrijd op 23 augustus tegen hoofdklasse B sc ’t Zand, die aftrap is om 20.00 uur.
vv Alkmaar speelde op zaterdag uit tegen het Belgische K.SK. Heist en won met 0-5. De doelpunten werden gemaakt door Simone Kets, Niekie Pellens, Katja Snoeijs, Cherise Schelts en Kerstin Casparij.
Van de andere Eredivisieclubs oefent sc Heerenveen zondag 13 augustus om 13.00 uur nog tegen de selectie van Eldenia (hoofdklasse B) in Arnhem.
Foto: Nienke van der Tak
Het bericht PSV en vv Alkmaar goed op schot in oefenwedstrijden verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.