KNVB Beker | tussenstanden landelijke beker (zaterdagvoetbal)





De wedstrijden tussen RCL – Saestum VR2, VIOD – De Weide en Smerdiek – Ter Leede waren afgelast.

De wedstrijd van RCL en Saestum VR2 dient sowieso gespeeld te worden omdat beide teams bij winst voor de volgende ronde weten te plaatsen. Een nieuwe speeldatum is nog onbekend. De nummers 3 en 4 van de eindstanden gaan in de district koker mee.

Hieronder de live standen uitslagen (sms of Whatsapp je score naar 06-50745547):

Gr. Uit Thuis Livescores
1 IJFC RVVH
1 DSS Barendrecht
2 Oranje Nassau VR2 Reiger Boys 3-4
2 Be Quick’28 VR2 Buitenveldert 2-2
3 ACV DTS Ede
3 Jong sc Heerenveen Hollandscheveld 15.00 uur
4 Barendrecht VR2 * FC Eindhoven
4 Berkel IJzendijke 2-1*
5 ASC’62 Odysseus’91
5 Jong ADO Den Haag AZSV 17.00 uur
6 VIOD De Weide afgelast
6 Jong PEC Zwolle Knickerbockers
7 RCL Saestum VR2 afgelast
7 sc ’t Gooi FC Rijnvogels 0-3*
8 Vitesse’63 Be Quick’28 2-5
8 HTC Saestum 0-6
9 SSS Sporting’70 1-1*
9 Wartburgia VR2 Ter Leede VR2 15.45 uur
10 RVVH VR2 SteDoCo 1-4
10 Smerdiek Ter Leede afgelast
11 ONS Sneek Oranje Nassau 1-5*
11 Heerenveense Boys Jong VV Alkmaar 0-0*
12 VIOD VR2 sc Klarenbeek 2-0
12 Wartburgia SC Stiens 4-1

 

En hieronder de eindstanden uitgezonderd die van groep 7 en 9:

Groep 1 Groep 7
# Team GS PNT # Team GS PNT
1 RVVH* 2 6 1 FC Rijnvogels* 2 6
2 Barendrecht 2 3 2 RCL 2 3
3 DSS 2 3 3 Saestum VR2 2 3
4 IJFC 2 0 4 sc ’t Gooi 2 0
Groep 2 Groep 8
# Team GS PNT # Team GS PNT
1 Buitenveldert* 3 7 1 Saestum* 3 9
2 Reiger Boys* 3 6 2 Be Quick ’28* 3 6
3 Be Quick ’28 VR2 3 4 3 HTC 3 1
4 Oranje Nassau VR2 3 0 4 Vitesse ’63 3 1
Groep 3 Groep 9
# Team GS PNT # Team GS PNT
1 DTS Ede 2 4 1 SSS 1 3
2 Jong sc Heerenveen 2 4 2 Sporting ’70 1 1
3 ACV 2 3 3 Wartburgia VR2 1 1
4 Hollandscheveld 2 0 4 Ter Leede VR2 1 0
Groep 4 Groep 10
# Team GS PNT # Team GS PNT
1 FC Eindhoven AV* 2 4 1 Ter Leede* 2 6
2 Ijzendijke 1 1 2 SteDoCo* 3 6
3 Berkel 1 0 3 RVVH VR2 3 3
4 Barendrecht VR2* 0 0 4 Smerdiek 2 0
Groep 5 Groep 11
# Team GS PNT # Team GS PNT
1 Jong ADO Den Haag 2 4 1 Oranje Nassau 2 6
2 Odysseus ’91 2 4 2 Heerenveense Boys 2 3
3 ASC 2 3 3 Jong VV Alkmaar 2 3
4 AZSV 2 0 4 ONS Sneek 2 0
Groep 6 Groep 12
# Team GS PNT # Team GS PNT
1 The Knickerbockers* 2 6 1 Wartburgia* 3 9
2 Jong PEC Zwolle* 2 6 2 SC Stiens* 3 9
3 VIOD 2 0 3 VIOD VR2 3 3
4 De Weide 2 0 4 sc Klarenbeek 3 0

Het bericht KNVB Beker | tussenstanden landelijke beker (zaterdagvoetbal) verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.


Formule1 Volg het FIFA ULTIMATETEAM op INSTAGRAM! En win een WEDSTRIJDSHIRT VAN JE CLUPPIE!! Formule1

Lees het volledige artikel
Nog niemand reageerde.

Reageer




KNVB Beker | tussenstanden landelijke beker (zaterdagvoetbal)





De wedstrijden tussen RCL – Saestum VR2, VIOD – De Weide en Smerdiek – Ter Leede waren afgelast.

De wedstrijd van RCL en Saestum VR2 dient sowieso gespeeld te worden omdat beide teams bij winst voor de volgende ronde weten te plaatsen. Een nieuwe speeldatum is nog onbekend. De nummers 3 en 4 van de eindstanden gaan in de district koker mee.

Hieronder de live standen uitslagen (sms of Whatsapp je score naar 06-50745547):

Gr. Uit Thuis Livescores
1 IJFC RVVH
1 DSS Barendrecht
2 Oranje Nassau VR2 Reiger Boys 3-4
2 Be Quick’28 VR2 Buitenveldert 2-2
3 ACV DTS Ede
3 Jong sc Heerenveen Hollandscheveld 15.00 uur
4 Barendrecht VR2 * FC Eindhoven
4 Berkel IJzendijke 2-1*
5 ASC’62 Odysseus’91
5 Jong ADO Den Haag AZSV 17.00 uur
6 VIOD De Weide afgelast
6 Jong PEC Zwolle Knickerbockers
7 RCL Saestum VR2 afgelast
7 sc ’t Gooi FC Rijnvogels 0-3*
8 Vitesse’63 Be Quick’28 2-5
8 HTC Saestum 0-6
9 SSS Sporting’70 1-1*
9 Wartburgia VR2 Ter Leede VR2 15.45 uur
10 RVVH VR2 SteDoCo 1-4
10 Smerdiek Ter Leede afgelast
11 ONS Sneek Oranje Nassau 1-5*
11 Heerenveense Boys Jong VV Alkmaar 0-0*
12 VIOD VR2 sc Klarenbeek 2-0
12 Wartburgia SC Stiens 4-1

 

En hieronder de eindstanden uitgezonderd die van groep 7 en 9:

Groep 1 Groep 7
# Team GS PNT # Team GS PNT
1 RVVH* 2 6 1 FC Rijnvogels* 2 6
2 Barendrecht 2 3 2 RCL 2 3
3 DSS 2 3 3 Saestum VR2 2 3
4 IJFC 2 0 4 sc ’t Gooi 2 0
Groep 2 Groep 8
# Team GS PNT # Team GS PNT
1 Buitenveldert* 3 7 1 Saestum* 3 9
2 Reiger Boys* 3 6 2 Be Quick ’28* 3 6
3 Be Quick ’28 VR2 3 4 3 HTC 3 1
4 Oranje Nassau VR2 3 0 4 Vitesse ’63 3 1
Groep 3 Groep 9
# Team GS PNT # Team GS PNT
1 DTS Ede 2 4 1 SSS 1 3
2 Jong sc Heerenveen 2 4 2 Sporting ’70 1 1
3 ACV 2 3 3 Wartburgia VR2 1 1
4 Hollandscheveld 2 0 4 Ter Leede VR2 1 0
Groep 4 Groep 10
# Team GS PNT # Team GS PNT
1 FC Eindhoven AV* 2 4 1 Ter Leede* 2 6
2 Ijzendijke 1 1 2 SteDoCo* 3 6
3 Berkel 1 0 3 RVVH VR2 3 3
4 Barendrecht VR2* 0 0 4 Smerdiek 2 0
Groep 5 Groep 11
# Team GS PNT # Team GS PNT
1 Jong ADO Den Haag 2 4 1 Oranje Nassau 2 6
2 Odysseus ’91 2 4 2 Heerenveense Boys 2 3
3 ASC 2 3 3 Jong VV Alkmaar 2 3
4 AZSV 2 0 4 ONS Sneek 2 0
Groep 6 Groep 12
# Team GS PNT # Team GS PNT
1 The Knickerbockers* 2 6 1 Wartburgia* 3 9
2 Jong PEC Zwolle* 2 6 2 SC Stiens* 3 9
3 VIOD 2 0 3 VIOD VR2 3 3
4 De Weide 2 0 4 sc Klarenbeek 3 0

Het bericht KNVB Beker | tussenstanden landelijke beker (zaterdagvoetbal) verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.


Formule1 Volg het FIFA ULTIMATETEAM op INSTAGRAM! En win een WEDSTRIJDSHIRT VAN JE CLUPPIE!! Formule1

Lees het volledige artikel
Nog niemand reageerde.

Reageer




LIKE! ons op FACEBOOK!

FOLLOW! ons op TWITTER!