Matchcenter | Manchester City op drempel van laatste zestien
Op woensdagavond werden de meeste Champions League wedstrijden uit speelronde 32 gespeeld. Voor de laatste update klik hier en vanavond staan de laatste twee wedstrijden op het programma. De wedstrijd van City kun je vanavond hier bekijken.
Manchester City – St. Pölten
Manchester City is in 1988 opgestart en speelde in de Noordelijke divisie van de Womens Regional Football League. Het eerste kampioenschap werd gevierd in 2011/12, daarna de Continental Cup (2014 en 2016), de titel volgde afgelopen seizoen en de FA Cup werd ook toen gelijk gepakt. Tessel Middag stroomde vanuit Ajax direct in de beste periode van de club, zij zelf is bijna terug van een knie blessure. Het is pas de tweede keer dat City mee doet aan de Champions League en haalde daarin de halve finales. Hierin was Olympique Lyonnais met 2-3 te sterk.
De doelpunten uit de eerste wedstrijd:
Can @IzzyChr17 score in the @UWCL clash v St Polten tonight? Be there to find out!
: https://t.co/BAfE4YtLaz pic.twitter.com/IgU9h92Lwr— Man City Women (@ManCityWomen) 12 oktober 2017
De Oostenrijkse tegenpartij, St. Pölten, is pas elf jaar geleden opgestart uit een combinatie van FSK St Pölten en Spratzern. De grote successen zijn van de laatste paar jaar. De beker werd al vijf keer gewonnen en de landstitel drie keer. De dubbel werd al drie keer gepakt en dat allemaal in de laatste drie seizoenen. De wedstrijd staat onder leiding van een Pools kwartet en de scheidsrechter is Monika Mularczyk.
| Aanvang | Thuis | Uit | 2e WD | 1e WD |
| 20.00 uur | Manchester City | St. Pölten | – | 3-0 |
| 20.30 uur | Glasgow City | BIIK-Kazygurt | – | 0-3 |
Glasgow City – BIIK-Kazygurt
Glasgow City is vanaf 2005/06 al actief in de Champions League en de beste prestatie was in het seizoen 2014/15. De kwartfinales werden bereikt en daarin strande het tegen Paris Saint-Germain, het werd 0-7.
De doelpunten uit de eerste wedstrijd:
GCFC TV | @UWCL FLASHBACK
2014. Zurich. No more words…
Tomorrow? pic.twitter.com/EtNfyQWHo3
— Glasgow City FC (@GlasgowCityFC) 11 oktober 2017
BIIK-Kazygurt bestaat pas acht jaar en komt uit Shymkent, een plaats in Kazakhastan. In eigen land wisten ze al acht landstitels te pakken, acht keer de beker en wisten pas één keer beslag te leggen op de Super Cup. In de UWCL strand het vaak in ronde 32. De beste prestatie was in het seizoen 2016/17. In de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain.
Het bericht Matchcenter | Manchester City op drempel van laatste zestien verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.