Damesvoetbal RSS

Dagelijks het laatste damesvoetbalnieuws voor jou verzameld!

1e klasse D | Eldenia VR2 het waterloo van Nooit Gedacht

De 1e klasse D heeft maar liefst vijf wedstrijden die om 12.00 uur starten. Eén daarvan wordt gespeeld door koploper Nooit Gedacht. Zij spelen thuis tegen de VR2 van Eldenia. Zal het hen lukken om vijf keer achter elkaar te winnen?

DVC ’26 speelde afgelopen weekend de inhaalwedstrijd met 0-0 gelijk en mag zondag thuis tegen Schijf proberen te scoren. Schijf heeft moeite met het maken van doelpunten en wil ook niet te lang in de kelder van de 1e klasse D blijven spelen. Someren scoorde nog een ronde in de landelijke KNVB Beker en mag zondag de uitwedstrijd tegen Amstenrade spelen.

Baronie, de nummer laatste van de competitie, ontvangt Bekkerveld dat afgelopen zondag een mooie kans liet liggen om aan te sluiten bij de top vijf. OVV ’67 speelt thuis en trapt om 12.30 uur af tegen DSE dat haar inhaalwedstrijd met 12-1 van Baronie wist te winnen.

De voetbaldag in de 1e klasse D wordt afgesloten met de Nijnsel/TVE Reclame tegen  HRC ’14. Het onderling verschil is één wedstrijd en twee punten. De verwachting is dat het een open wedstrijd wordt tussen beide teams. De winst is voor beiden belangrijk, want dit betekent  aansluiten richting de top vijf of weglopen van de degradatiezone.

Het tussenklassement:

# Team GS PNT DS
1 Nooit Gedacht 4 12 14
2 DSE 4 9 14
3 Amstenrade 4 9 7
4 DVC ’26 5 7 -4
5 Someren 3 6 4
6 Nijnsel/TVE Reclame 4 6 6
7 Bekkerveld 5 6 -7
8 OVV ’67 3 5 1
9 HRC ’14 3 4 -1
10 Eldenia VR2 4 4 -2
11 Schijf 4 3 -6
12 Venlosche Boys 5 2 -6
13 Baronie 4 1 -20

 

Foto: Dennis Simonis

Het bericht 1e klasse D | Eldenia VR2 het waterloo van Nooit Gedacht verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *