UWCL | Kim Dolstra vanavond tegen Slavia Praag
Ook vanavond weer UEFA Women’s Champions League wedstrijden. Kim Dolstra speelt de eerste wedstrijd in Ijsland tegen Slavia Praag. Het is de eerste keer dat Stjarnan zover in de UWCL is gekomen. De beste prestatie van de Tsjechen is het bereiken van de kwartfinales in het 2015/16. In de thuiswedstrijd werd het 0-0 maar uit ging het helemaal mis tegen Olympique Lyonnais: 1-9.
De teamgenoten Tessel Middag (Manchester City) spelen eerst een uit wedstrijd tegen LSK Kvinner. Het is ook de ex club van Oranje captain Sherida Spitse. LSK Kvinner bestaat pas sinds 2005, het won al vijf landstitels, stond in zes beker finales en won er drie. In de Champions League blijft het steken of in ronde 16 of 32. Voor City was vorig seizoen de beste prestatie in de UWCL. In de halve finale tegen Olympique Lyonnais werd het thuis 1-3 en uit 1-0.
De beste livestreams volgen later. En bekijk hier de uitslagen van de woensdagavond met Lieke Martens, Shanice van de Sanden en Anouk Dekker.
| Aanvang | Thuis | Uit | Livescore |
| 18.30 uur | LSK Kvinner | Manchester City* | – |
| 20.00 uur | Stjarnan* | Slavia Praag | – |
Het bericht UWCL | Kim Dolstra vanavond tegen Slavia Praag verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.