1e klasse C | RKDEO selectie gaat op expeditie
Afgelopen vrijdag was het dan eindelijk zover, het RKDEO vrouwen trainingsweekend in Beneden Leeuwen, onder de rook van Nijmegen. Toen iedereen gearriveerd was en het verplichte nummertje (speech van Wendy over de huisregels) achter de rug werden de dames (en Lourans) ingedeeld in teams voor een spellen avond georganiseerd door Lizzy en Rosalie. Van “aardappel poepen” tot een leuke quiz en woorden spellen, iedereen deed fanatiek mee. Rond 23:00 waren alle punten verdeeld en ging de groep uiteen, een deel zat rustig te praten bij het kampvuur, anderen speelden in kleine groepjes spelletjes of gingen tafeltennissen.
Ondanks dat het voor sommigen best laat was geworden zat (bijna) iedereen zaterdag om 09:00 fris en fruitig aan het ontbijt. Degenen die te laat kwamen moesten een straf ondergaan voorafgaand aan de training, die vanwege een nauwelijks bespeelbaar grasveld bestond uit voetvolley en een bootcamp. Na de training was er nog wat vrije tijd tot aan de lunch, waarna we met zijn allen vertrokken richting Ewijk, waar Fundustry Events een mooi programma voor ons had samengesteld.
Lasergamen en expeditie Robinson, de echte overlevers onder ons stonden vandaag op! Tijdens een potje lasergamen werd de vijandelijke toren overgenomen en bij de expeditie moest echt worden samengewerkt. Rekenen, puzzelen, gezamenlijk over een touw en vervolgens vuur maken en het touw door branden.
Toen we rond 17:30 moe maar voldaan terug kwamen in het kamphuis werd er heerlijk gekookt door het team “avond corvee” en kwamen er weer kaarten op tafel om de tijd te doden. Na een douche, en voor de meesten wat getut en make-up werden we om 22:00 met de bus opgehaald voor een avondje stappen bij de Drie Gezusters in Nijmegen. Toen we rond 03:30 weer “thuis” waren was het erg snel stil en droomden we nog wat na over de drukke gezellige dag en nacht.
Zondag om 11:00 was er een laat ontbijt en waaiden we nog uit tijdens een wandeling van 2,5 kilometer. Hierna was het inpakken, opruimen en wegwezen. Wij kijken terug op een zeer geslaagd weekend en willen ook via deze weg nog even RKDEO en sponsor PLUS Tanthof bedanken voor de financiële ondersteuning.
Meer volgs te hier te zien:
Trainingkamp VR1/VR2 vlog #1 de ochtendtraining pic.twitter.com/rrA2HIy9VT
— sv RKDEO Vrouwen (@RKDEO_vrouwen) 13 januari 2018
Tekst en foto: RKDEO
Het bericht 1e klasse C | RKDEO selectie gaat op expeditie verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.
