Eredivisie | Doelpunt Dayna Schra de mooiste van de maand december 2017
Het doelpunt van sc Heerenveen speelster Dayna Schra uit tegen vv Alkmaar is de mooiste van de maand december 2017.
Deze goal van Dayna Schra (@vrouwen_sch) is verkozen tot Doelpunt van de Maand December! Gefeliciteerd! pic.twitter.com/TB3S3Je8DY
— Eredivisie Vrouwen (@Eredivisievr) 16 januari 2018
De in 1999 geboren Dayna Schra begon haar voetbal loopbaan bij sc Rouveen en in het seizoen 2013/14 vertrok zij naar de FC Twente Academy. Daarna pikte PEC Zwolle haar op en speelt sinds ze dit seizoen voor sc Heerenveen. Op 28 mei 2014 maakte ze haar basisdebuut in de wedstrijd tegen Engeland O15. En tegen Duitsland en nog een keer tegen Engeland kwam ze als wisselspeelster het veld in.
Ze speelde vier interlands waarin ze één keer in de basis stond voor Onder 15. In de uitwedstrijd tegen België (0-6) maakte zij haar debuut en loste in de rust Zoï van de Ven (Excelsior Barendrecht) af. In die wedstrijd speelde nog meer speelsters mee die nu actief zijn in de Eredivisie, namelijk Aniek Nouwen (PSV), Frederique Nieuwland (Excelsior Barendrecht), Jamie Altelaar (vv Alkmaar), Joëlle Smits (FC Twente), Anne Bhagerath (FC Twente), Daphne Nierop (vv Alkmaar), Bente Jansen (FC Twente) en Victoria Pelova (ADO Den Haag).
Foto: Nienke van der Tak
Het bericht Eredivisie | Doelpunt Dayna Schra de mooiste van de maand december 2017 verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.