Damesvoetbal RSS

Dagelijks het laatste damesvoetbalnieuws voor jou verzameld!

Zaalvoetbal | Hoofdklasser Bristol Team/Osaka weet Daphne Troost aan te trekken

In navolging van Corina Luijks heeft Bristol wederom een speelster uit de Eredivisie bij de selectie weten te strikken. Via de kersverse international maakte afgelopen maandag Daphne Troost haar debuut in de zaal. Het was voor de speelster de eerste keer dat ze actief was in het zaalvoetbal. Haar ervaring bracht ze mee (die ze op het veld heeft bij Excelsior/Barendrecht) en wist ze zelfs nog twee keer te scoren.

De tegenstandster RKAVV had thuis in Leidschendam weinig in te brengen. In Roosendaal kwam de tegenstander in de allerlaatste seconde nog uit op een gelijkspel. Boven de rivier gingen de Roosendaalse meiden tevreden terug met een 4-15 overwinning.

Doelpuntenmakers: Corina Luijks 6x, Naomi Pesman 3 x, Fleur Mol, Britney Brouwer, en Daphne Troost troffen allemaal 2x het net.

Tekst en foto: Bristol

Het bericht Zaalvoetbal | Hoofdklasser Bristol Team/Osaka weet Daphne Troost aan te trekken verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *