Damesvoetbal RSS

Dagelijks het laatste damesvoetbalnieuws voor jou verzameld!

Breaking | Hoofdcoach Pauw per direct weg bij Achilles ’29

Robert de Pauw is opgestapt als trainer van het van Achilles ’29. De coach en zijn assistent Stephanie Vos zijn per direct gestopt bij de eredivisionist. Ze konden zich niet vinden in het nieuwe voorstel van de club, dat nodig was na het faillissement van de proftak.

De speelsters van de Groesbeekse club voeren vandaag een crisisberaad over hoe het team verder kan in de eredivisie. Vrijdag is de laatste wedstrijd van het reguliere seizoen, tegen PEC Zwolle. Onlangs werden wel sponsordeals gesloten om het seizoen af te kunnen maken. Dat gold echter alleen voor de voetbalsters.

Nieuw contract

De verbintenissen van De Pauw en Vos waren ondergebracht in de bv, die begin januari failliet werd verklaard. De afgelopen weken kon het duo blijven werken door de uitkering van het UWV. Achilles moest daarom nog een nieuwe overeenkomst sluiten met de trainersstaf.

Teleurstelling

,,Het is zonde, we hadden echt wat moois opgebouwd dit seizoen”, zegt De Pauw. ,,Maar het verschil tussen ons vorige contract en het nieuwe voorstel is gewoon te groot. Ik heb alles op een rijtje gezet, maar dit konden we niet doen. Een enorme teleurstelling. Ik had het erg naar mijn zin met die meiden.”

Achilles speelt sinds vorig seizoen met een vrouwenteam in de eredivisie. Afgelopen zomer werd De Pauw aangesteld als de opvolger van Judith Thijssen.

Foto: Nienke van der Tak
Bron: De Gelderlander

Het bericht Breaking | Hoofdcoach Pauw per direct weg bij Achilles ’29 verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *