Damesvoetbal RSS

Dagelijks het laatste damesvoetbalnieuws voor jou verzameld!

1e Klasse B| Opnieuw Friese derby voor nieuwe koploper sc Stiens

In deze terugkerende rubriek beschouwen we iedere speelronde voor op de komende wedstrijden die worden gespeeld in de Eerste klasse B. Dankzij deze exclusieve voorbeschouwing van vrouwenvoetbalnieuws.nl lees je alles over de krakers van iedere speelronde en de huidige stand van zaken in de competitie.

Na de speelronde van afgelopen week is er het een en ander veranderd in de ranglijst. Er is een nieuwe koploper, de nummers zes t/m acht zijn anders ingevuld en we hebben een andere hekkensluiter. Aankomend weekend staat er weer een volledige speelrond op het programma die er weer voor kan zorgen dat de ranglijst er volgende week heel anders uit ziet, de verschillen zijn namelijk erg klein.

sc Stiens is de nieuwe koploper in de 1e Klasse B. Ze staan nu twee punten voor op ACV maar hebben wel een wedstrijd meer gespeeld. Ze zullen dus moeten blijven winnen om ACV voor te blijven. Morgen nemen ze het op tegen de nieuwe hekkensluiter VIOD VR2, opnieuw dus een Friese derby. ACV staat nu op een tweede plek en zij gaan het opnemen tegen het team dat van de laatste plek af is, Hollandscheveld. ACV moet uiteraard winnen om sc Stiens niet uit het oog te verliezen en voor Hollandscheveld is het belangrijk dat ze niet meer op die laatste plek terecht komen.

The Knickerbockers staan nog altijd op de derde plek en moeten het gaatje met ACV en sc Stiens zo klein mogelijk proberen te houden. Ze gaan dit weekend op bezoek bij HTC wat op een tiende plek staat. Voor HTC is het belangrijk om van die promotie/degradatieplek af te komen al is het gat met de nummer negen wel vijf punten, elk punt is dus zeer welkom. De Weide is nog altijd te vinden op een vierde plek met drie punten achterstand op The Knickerbockers. Ze gaan morgen op bezoek bij ASC ’62 wat op de negende plek staat.

ONS Sneek staat op de vijfde plek en morgen staat er een wedstrijd op het programma tegen de directe concurrent AZSV. Het verschil tussen deze teams bedraagt nul punten maar ONS Sneek heeft wel een wedstrijd minder gespeeld. De strijd zal dus zeker aanwezig zijn in deze wedstrijd. De laatste wedstrijd is die tussen Oranje Nassau VR2 en Vitesse ’63, onderling directe concurrenten, maar ook directe concurrenten van de twee teams in de hiervoor genoemde wedstrijd. Ook in deze wedstrijd zal dus genoeg spanning te beleven zijn.

Het tussenklassement:

# Team GS DPV DPT DS PNT
1 sc Stiens (P1) 14 45 20 25 31
2 ACV 13 39 11 28 29
3 The Knickerbockers 14 42 27 15 26
4 De Weide 14 38 25 13 23
5 ONS Sneek 13 33 25 8 21
6 AZSV 14 27 30 -3 21
7 Oranje Nassau VR2 14 30 29 1 20
8 Vitesse ’63 12 37 34 3 19
9 ASC ’62 13 24 31 -7 16
10 HTC 13 14 31 -17 11
11 Hollandscheveld 12 11 47 -36 6
12 VIOD VR2 14 17 47 -30 4

Het bericht 1e Klasse B| Opnieuw Friese derby voor nieuwe koploper sc Stiens verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *