Damesvoetbal RSS

Dagelijks het laatste damesvoetbalnieuws voor jou verzameld!

Voorbeschouwing | VV Alkmaar gaat voor drie op rij tegen Excelsior Barendrecht

Vrijdag reist Excelsior/Barendrecht af naar Alkmaar voor het treffen met de plaatselijke vereniging. De twee teams ontmoeten elkaar in de B-poule van de play-offs. Het duel op Sportpark AFC’34 begint vrijdag om 19:30 uur.

Kijkend naar eerdere ontmoetingen is de thuisploeg de grote favoriet. Dit seizoen wist Alkmaar twee keer dik te winnen. Op Sportpark AFC’34 werd het maar liefst 4-0, dankzij doelpunten van Katja Snoeijs, Niekie Pellens en Ingrid Schuiten.

Ook in Barendrecht won de ploeg van trainer Gideon Dijks met ruime cijfers: 1-4. Snoeijs, Kerstin Casparij en Simone Kets wisten te scoren. Een doelpunt van Corina Luijks maakte het tussendoor nog spannend.

Bij Excelsior Barendrecht zullen ze hopen op een magische avond, waarop de eerste overwinning van het seizoen wordt geboekt. Alkmaar wil de play-offs goed beginnen met een zege. De wedstrijd op Sportpark AFC’34 begint vrijdag 16 maart om 19:30 uur.

Foto: VV Alkmaar 

Het bericht Voorbeschouwing | VV Alkmaar gaat voor drie op rij tegen Excelsior Barendrecht verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *