Damesvoetbal RSS

Dagelijks het laatste damesvoetbalnieuws voor jou verzameld!

1e Klasse C | Krijgen we een nieuwe koploper?

In deze terugkerende rubriek beschouwen we iedere speelronde voor op de komende wedstrijden die worden gespeeld in de Eerste klasse C. Dankzij deze exclusieve voorbeschouwing van vrouwenvoetbalnieuws.nl lees je alles over de krakers van iedere speelronde en de huidige stand van zaken in de competitie.

In tegenstelling tot de eerste klasse D werden in deze competitie maar twee van de zes wedstrijden afgelast. Hierbij zat helaas wel de spannende wedstrijd tussen Victoria Boys en Hoogland en ook Witkampers tegen Kolping Boys werd afgelast. FC Berghuizen en De Blokkers hebben van plek gewisseld en verder hebben er geen wijzigingen plaatsgevonden.

Maarssen is nog steeds de koploper maar staat ook nog altijd maar met twee punten voor op SDO. Maarssen krijgt dit weekend Witkampers op bezoek wat nog altijd in de middenmoot staat maar wel aanzienlijk minder wedstrijden heeft gespeeld dan de rest van de teams. De positie op de ranglijst is in het geval van Witkampers niet echt een goede weerspiegeling. SDO is nog steeds de runner-up en loert nog steeds op die ene misstap van Maarssen. SDO krijgt RKDEO op bezoek wat op een twaalfde plek staat. Voor RKDEO is er nog genoeg kans om de promotie/degradatieplekken te ontlopen, daarvoor moet echter wel gewonnen worden anders wordt het gat met de concurrentie wel erg groot.

De Blokkers is dus de nieuwe nummer drie op de ranglijst, zij zijn aankomende zondag vrij. FC Berghuizen is de nummer vier, zij gaan op bezoek bij de nummer acht sc Buitenveldert VR3 wat nog steeds achtervolgd wordt door VDZ. De achterstand van FC Berghuizen op De Blokkers is maar twee punten en FC Berghuizen heeft ook nog eens twee wedstrijden minder gespeeld. Voor sc Buitenveldert VR3 is winst erg belangrijk om de concurrentie achter zich te laten, maar ook om het gat te dichten met de ploegen boven zich. Victoria Boys is nog steeds de nummer vijf en neemt het op tegen nummer tien De Zweef. De achterstand van Victoria Boys op FC Berghuizen is nu vijf punten, Victoria Boys moet er dus voor zorgen dit gat kleiner te maken. Voor De Zweef is het belangrijk de concurrentie achter zich te laten met daarbij de promotie/degradatieplekken, ook moeten ze het gat met de nummer negen zien te verkleinen wat afgelopen weekend al aardig gelukt is met een gelijkspel.

De nummer zes, Hoogland, gaat het opnemen tegen de nummer negen, VDZ. Het onderlinge verschil is vier punten, ze zijn daarom wel directe concurrenten te noemen. VDZ voelt De Zweef wel dichterbij komen en moet dus blijven winnen om De Zweef achter zich te houden. Hetzelfde geldt eigenlijk voor Hoogland wat drie teams op de loer heeft liggen. De laatste wedstrijd is die tussen twee van de drie laagst geklasseerde teams: Kolping Boys (# elf) en Alcmaria Victrix (# dertien). Het onderlinge verschil is zes punten, maar bij winst voor Alcmaria Victrix kan het wel tijdelijk even van de laatste plek af. Voor Kolping Boys is het belangrijk zo veel mogelijk punten te pakken en RKDEO achter zich te houden.

Het tussenklassement:

# Team GS DPV DPT DS PNT
1 Maarssen 14 55 14 41 35
2 SDO 13 43 17 26 33
3 De Blokkers 16 41 18 23 30
4 FC Berghuizen 14 41 22 19 28
5 Victoria Boys 16 48 46 2 23
6 Hoogland 15 25 25 0 20
7 Witkampers 9 30 11 19 19
8 sc Buitenveldert VR3 14 21 27 -6 17
9 VDZ 15 27 38 -11 16
10 De Zweef 12 15 29 -14 13
11 Kolping Boys 15 19 41 -22 12
12 RKDEO 13 10 38 -28 8
13 Alcmaria Victrix 16 17 66 -49 6

Het bericht 1e Klasse C | Krijgen we een nieuwe koploper? verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *