Damesvoetbal RSS

Dagelijks het laatste damesvoetbalnieuws voor jou verzameld!

1e Klasse C | Clash tussen FC Berghuizen en De Blokkers

In deze terugkerende rubriek beschouwen we iedere speelronde voor op de komende wedstrijden die worden gespeeld in de Eerste klasse C. Dankzij deze exclusieve voorbeschouwing van vrouwenvoetbalnieuws.nl lees je alles over de krakers van iedere speelronde en de huidige stand van zaken in de competitie.

Alle wedstrijden van afgelopen weekend hebben doorgang gevonden. Dit heeft echter niet gezorgd voor wijzigingen in de ranglijst. Aankomend weekend staan er wederom een aantal spannende wedstrijden op het programma in speelronde 21.

SDO heeft de koppositie weten te behouden en mag dat aankomende speelronde opnieuw proberen te doen tegen de nummer negen, VDZ. VDZ zal moeten blijven winnen om boven die nacompetitiestreep te blijven. Het verschil met de nummer tien is weliswaar vier punten, maar de nummer tien heeft wel drie wedstrijden minder gespeeld. Maarssen is nog altijd de nummer twee van de competitie met net zoveel punten als SDO, maar minder wedstrijden gespeeld, het doelsaldo van Maarssen is wel beter. Maarssen kan zich geen misstap permitteren, ook niet tegen de tegenstander van zondag, de hekkensluiter RKDEO. RKDEO moet blijven winnen om van de directe degradatieplekken af te komen, wel hebben ze twee wedstrijden minder gespeeld en is het verschil met de nummer elf slechts vier punten.

De nummers drie en vier nemen het tegen elkaar op, respectievelijk FC Berghuizen en De Blokkers. Het onderlinge verschil is maar één punt en voor beide teams geldt dat ze de koplopers niet uit het oog moeten verliezen. De Blokkers staat ook nog eens bovenaan in de tweede periode en zal alles op alles zetten om deze te winnen. De nummer vijf Victoria Boys neemt het op tegen Alcmaria Victrix wat op een voorlaatste plek staat. Het verschil tussen Victoria Boys en de nummer vier is aanzienlijk en het zal dan ook een moeilijke klus worden voor Victoria Boys om de nummer vier in te halen, wel kunnen ze uiteraard het gat zo veel mogelijk dichten. Alcmaria Victrix moet net als RKDEO uit de zone van directe degradatieplekken zien te komen en dat is zeker niet onmogelijk, maar het zal wel een lastige klus worden.

Hoogland neemt het als nummer zes op tegen de nummer zeven Witkampers wat nog altijd een stuk minder wedstrijden gespeeld heeft dan de rest van de teams. Voor Hoogland is het van belang om te blijven winnen om de afstand tot de nacompetitiestreep te vergroten. De laatste wedstrijd is die tussen nummer acht, sc Buitenveldert VR3 en nummer tien De Zweef. Laatstgenoemde is vooralsnog niet veilig, maar heeft wel drie wedstrijden minder gespeeld dan de meeste teams. Voor sc Buitenveldert VR3 geldt hetzelfde als voor Hoogland, het gat met de nacompetitiestreep vergroten.

Het tussenklassement:

# Team GS DPV DPT DS PNT
1 SDO 15 51 20 31 39
2 Maarssen 16 61 15 46 39
3 FC Berghuizen 16 46 22 24 34
4 De Blokkers 17 48 18 30 33
5 Victoria Boys 18 54 49 5 27
6 Hoogland 17 29 30 -1 23
7 Witkampers 11 33 16 17 20
8 sc Buitenveldert VR3 16 23 30 -7 20
9 VDZ 17 29 44 -15 17
10 De Zweef 14 16 40 -24 13
11 Kolping Boys 17 21 48 -27 12
12 Alcmaria Victrix 17 21 68 -47 9
13 RKDEO 15 12 44 -32 8

Het bericht 1e Klasse C | Clash tussen FC Berghuizen en De Blokkers verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *