Damesvoetbal RSS

Dagelijks het laatste damesvoetbalnieuws voor jou verzameld!

Vacatures | Meidenvoetbal Academie Regio Deventer breidt uit en zoekt trainers en speelsters

Komend seizoen heeft de Meidenvoetbal Academie Regio Deventer regioselecties MO16 (18 meiden van 2003 en 2004), MO14 (18 van 2005 en 2006) én een nieuwe Mo12 (12 meisjes van 2007).

Het aantal deelnemende clubs dat hun beste speelsters afvaardigt is inmiddels toegenomen tot 15. Aanmeldingen zijn nog steeds welkom via meidenvoetbaltalentbehoud@gmail.com. Met de huidige selecties plus nieuwe aanmeldingen selecteren we door en voor MO12 vormen we op dezelfde avonden de nieuwe groep. Deze selectierondes vinden plaats op vrijdagavonden 8 en 15 juni.

Iedere groep heeft minimaal twee ambitieuze trainers, waarvan minimaal 1 met TC diploma. We streven naar een mix van mannen en vrouwen. Door verhuizing van trainster Laura Sanna en de uitbreiding zijn we op zoek naar trainsters/trainers en een assistent-keeperstrainer.

Wij trainen tien keer per seizoen, vijf keer voor en vijf keer na de winterstop. De trainingen rouleren over de deelnemende clubs op zondag, streeftijd 11.00 uur. Ook spelen we vier wedstrijden en/of toernooien.

Ons eerste seizoen was succesvol met veel plezier en ontwikkeling. Drie meiden zijn bij KNVB Oost opgevallen, één doorgestroomd naar Noord-Oost. Daarnaast is er geoefend tegen KNVB en deelgenomen aan het Topgirlstoernooi.

Voetbal je in de buurt van Deventer? Laat je club dan contact opnemen via meidenvoetbaltalentbehoud@gmail.com of op 06-30329671. Hetzelfde geldt natuurlijk voor aspirant train(st)ers.

Foto: Meidenvoetbal Academie Regio Deventer

Het bericht Vacatures | Meidenvoetbal Academie Regio Deventer breidt uit en zoekt trainers en speelsters verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *