Voorbeschouwing | Excelsior Barendrecht gaat opnieuw voor punten tegen Alkmaar
Excelsior Barendrecht wil vrijdagavond opnieuw punten pakken tegen VV Alkmaar. De eerdere twee ontmoetingen in de Eredivisie eindigden in een overwinning voor Excelsior Barendrecht en een gelijkspel, en daar wil de ploeg van trainer Sander Luiten een vervolg aan geven. De wedstrijd op Sportpark AFC’34 begint om 19:30 uur.
Waar Excelsior Barendrecht in de reguliere competitie allesbehalve indruk maakte, begon het de play-offs met een knaller. Alkmaar werd met maar liefst 0-5 verslagen. Toch leek het valse hoop, want de vier duels die daarop volgden werden verloren.
De laatste twee wedstrijden speelde Excelsior Barendrecht echter gelijk. Tegen Alkmaar werd het 2-2 en op bezoek bij Achilles’29 werd diezelfde stand bereikt. Alkmaar pakte sinds de 0-5 nederlaag acht punten. Zo werd er gewonnen van Achilles’29 en ADO Den Haag. De ploeg van interim-coach Corina Dekker is de afgelopen drie wedstrijden ongeslagen.
De wedstrijd tussen VV Alkmaar en Excelsior Barendrecht begint vrijdag 18 mei om 19:30 uur. Sportpark AFC’34 is het decor van dit duel.
Tekst: Amber van Lieshout
Beeld: Twitter – Excelsior Barendrecht
Het bericht Voorbeschouwing | Excelsior Barendrecht gaat opnieuw voor punten tegen Alkmaar verscheen eerst op Vrouwenvoetbalnieuws.